Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

AS SVS-L Koolituskeskus.

Koolituskeskus on rajatud 1996. aastal.
Tegevusaadress ja hoone :
Metsapargi 16, Kohtla-Järve, Eesti Vabariik, 30324
Juriidiline aadress: Linda 3, Jõhvi, Eesti
Reg.nr. 10107667 KMKR 100164545
svslkoolitus@gmail.com

Rohkem teavet

SVS-L AS Koolituskeskus 1996 a.

SVS-L AS  Koolituskeskus   1996 a.

SVS-L Учебный центр (основан в 1996 году), в центре города и агентство участвует в подготовке и взрослых, физических лиц, предприятий малого и среднего размера, образования, переобучения соискателей работы. Центр имеет свою собственную учебно-материальную базу: классы, лектории, компьютерные классы и мастерские, которые отвечают всем современным требованиям..

- Missioon - elukestev õpe

• Missioon - kaasaegse tööturu nõuetele vastavate kõrgetasemeliste spetsialistide koolitamine.

•
  • Visioon - elukestev õpe ajendab meid liikuma edasi ja mitte peatuma juba saavutatul.

•
  • Õpetame kvaliteetselt kõik ja kõikjal.